Bugun...
ÇOK OKUNAN HABERLER
 • BUGÜN
 • BU HAFTA
 • BU AY
Düzce Üniversitesi Öğrencileri Lojistik ve Ticaret Buluşmasına KatıldıMaltepe Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik Kulübü ile İşletme ve Yöne..
ESOGÜ Gençleri ve Şehit Aileleri Eskişehir Gezisinde Buluştu Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Atatürk Araştırma Merkezi (ATAM), Har..
Dümerang Yılın Enleri Ödül Töreni Düzce Üniversitesi'nde GerçekleştirildiDüzce Üniversitesi Genç Eller Topluluğu ve Genç Eller Derneği işbirliğiyle düzen..
İTÜ Cibuti'de Mühendislik Fakültesi KurduTeknik birikimini dünyanın farklı köşelerine taşıyan İstanbul Teknik Üniversites..
Boğaziçi Üniversitesi, Doug Woodring'i ağırlayacakSon beş yıldır dünyanın önde gelen akademisyen ve uzmanlarını Boğaziçi Lectures ..
En İyi Bilimsel Araştırma Ödülü ADÜ Öğretim Üyesinin OlduADÜ Tıp Fakültesi Histoloji ve Embriyoloji Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Yrd. Doç..
AİÇÜ’DE ERASMUS Tanıtım ve Bilgilendirme Toplantısı YapıldıAğrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Birimi ve İbrahim Çeçen V..
Düzce Üniversitesi Sakaryalı Öğrencilerle BuluştuDüzce Üniversitesi, Eket Fuarcılık tarafından Sakarya Üniversitesi Spor Bilimler..
Düzce Üniversitesi'nden Etkili Öğretmenlik Paneli!Düzce Üniversitesi Eğitim Fakültesi tarafından düzenlenen ve öğretmenlik mesleği..
Satuk Buğrahan Medeniyet Vakfı Üyeleri, Rektör Deveci’yi Ziyaret EttiTürkistan coğrafyasının ilim, sanat, kültür ve medeniyetini yeni nesillere taşım..
İSTE’nin İlk Ön Kuluçka Merkezi “KUVÖZ” Açıldı!İSTE Öğrenci Toplulukları; fikirlerini, tasarladıkları projeleri ve geliştirdikl..
Düzce Üniversitesi 12. Kuruluş Yıldönümünü Gururla KutladıNitelikli eğitimi, katma değer oluşturan bilimsel çalışmaları ve sürdürülebilir ..
ADÜ Rektörü Söke Kampüsündeki Öğrenciler İle Bir Araya GeldiRektör Prof. Dr. Cavit Bircan, ADÜ Söke Yerleşkesindeki öğrencilerle 17 Mart 201..
ADÜ'de ADÜ Öğrenci Topluluklarından Genç Kalite Topluluğu tarafından düzenlenen "Yüksek..
Düzce Üniversitesi'nden Zeytin Dalı Harekatına Destek Kermesi! Düzce Üniversitesi Öğrenci Konsey Başkanlığı, öğrenci toplulukları ile birlikt..
Düzce Üniversitesi Hastanesi'nde Tıp Bayramı KutlandıDüzce Üniversitesi Tıp Fakültesi ile Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi tara..
Rektör Ömer Pakiş, oğlunu üniversiteye atadı! Geçtiğimiz yıl Hakkari Üniversitesi Rektörlüğüne atanan Ömer Pakiş'in, İlahiyat..
''Camiler Genelev oldu'' diyen yardımcı doçente soruşturma başlatıldı!"1924'te Çanakkale ve Bursa’da genelev olarak, ahır olarak kullanılan camiler va..
İstanbul Üniversitesinde gergin dakikalar! Güvenlik güçleri, İstanbul Üniversitesinde iki grup öğrenci arasında çıkan tartı..
Boğaziçi Üniversitesi, Dünya Sıralamalarında Yükselişte Boğaziçi Üniversitesi, QS araştırması sonucuna göre, Edebiyat ve Beşeri Bilimler..
“Çorum İçin Bir Projem Var” Projesinin 4. Dönem İmza Töreni!Hitit Üniversitesi ile Çorum Belediyesi işbirliğinde yürütülen “Çorum İçin Bir P..
Ziraat Mühendisleri Odası Başkanı, Rektör Deveci’yi Ziyaret EttiKahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) Ziraat Fakültesi ve ZMO Kahramanmara..
Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Dersleri İSTE’de Veriliyor2017-2018 Öğretim Yılı Bahar Dönemi’nde Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakülte..
Boğaziçi Üniversitesi, Tarımda İnovasyona İvme KazandıracakBoğaziçi Üniversitesi Yenilikçi Tarım ve Gıda İşletmeciliği Platformu; "Tarım ve..
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
 • Gölün Altında İnanılmaz Keşif!
  Gölün Altında İnanılmaz Keşif!
 • Yaratıcı Öğrenciler
  Yaratıcı Öğrenciler
 • Dünyadan Sınıf Manzaraları
  Dünyadan Sınıf Manzaraları
 • Dünyanın En Zorlu Okul Yolları
  Dünyanın En Zorlu Okul Yolları
 • Dünya Nasıl Öğreniyor ?
  Dünya Nasıl Öğreniyor ?
 • Sınıf isimlerini değiştiren liselilerden 20 yaratıcı kelime
  Sınıf isimlerini değiştiren liselilerden 20 yaratıcı kelime
 1. Gölün Altında İnanılmaz Keşif!
 2. Yaratıcı Öğrenciler
 3. Dünyadan Sınıf Manzaraları
 4. Dünyanın En Zorlu Okul Yolları
 5. Dünya Nasıl Öğreniyor ?
 6. Sınıf isimlerini değiştiren liselilerden 20 yaratıcı kelime
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • finlandiya
  finlandiya
 • Dünyanızı Değiştirecek Mükemmel Teknoloji!
  Dünyanızı Değiştirecek Mükemmel Teknoloji!
 • Eğitim Sistemi Hiç Bu Kadar Komik Anlatılmamıştı
  Eğitim Sistemi Hiç Bu Kadar Komik Anlatılmamıştı
 • Dersleri başarısız olduğu için okuldan uzaklaştırılan çocuk
  Dersleri başarısız olduğu için okuldan uzaklaştırılan çocuk
 • Dünyanın 27 farklı ülkesinde bir okul sınıfı nasıl görünüyor?
  Dünyanın 27 farklı ülkesinde bir okul sınıfı nasıl görünüyor?
 • Dünyanın En İyi 10 Üniversitesi
  Dünyanın En İyi 10 Üniversitesi
 1. finlandiya
 2. Dünyanızı Değiştirecek Mükemmel Teknoloji!
 3. Eğitim Sistemi Hiç Bu Kadar Komik Anlatılmamıştı
 4. Dersleri başarısız olduğu için okuldan uzaklaştırılan çocuk
 5. Dünyanın 27 farklı ülkesinde bir okul sınıfı nasıl görünüyor?
 6. Dünyanın En İyi 10 Üniversitesi
VİDEO GALERİ

DEVLET ÜNİVERSİTELERİ HABERLERİ

YUKARI aydın kız öğrenci yurtları aydın kız öğrenci yurdu aydın erkek öğrenci yurtları aydın kız öğrenci yurtları ofis taşıma